Produkty

Wysoka wytrzymałość pokryw i korpusów kompozytowych SSC

ikony-wytrzymalosc

Innowacyjny projekt i perfekcyjne wykonanie

Zastosowanie lekkich i wytrzymałych kompozytów pozwoliło na zaprojektowanie korpusu (kształt dzwonu) i pokrywy (kształt kratownicy) odpornych na naprężenia działające we wszystkich kierunkach.

Zastosowanie zawansowanej technologii wytwarzania oraz użycie najwyższej jakości komponentów, pozwoliło firmie SSC uzyskać finalny produkt, posiadający szereg unikalnych zalet.

Monolityczna konstrukcja

Zarówno pokrywa jak i korpus są monolitami. Wszystkie elementy składowe są trwale połączone ze sobą, a następnie zespolone żywicą kompozytową. Każda pokrywa kompozytowa i każdy korpus kompozytowy wytwarzany jest w ściśle kontrolowanym procesie produkcyjnym.

Pokrywy i korpusy kompozytowe SSC nie pękają, nie wypaczają się, nie mają odprysków, nie pęcznieją i nie zmieniają swych wymiarów pod wpływem temperatury. Korpusy i pokrywy SSC nie wykazują wad charakterystycznych dla pokryw i korpusów o innej konstrukcji i wykonanych z tradycyjnych materiałów.

 

 

Do pobrania Certyfikaty

Napisz do nas

*Wypełniając powyższy formularz wyrażam zgodę zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (określane jako RODO) na przetwarzanie podanych danych osobowych przez BP Techem S.A. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy oraz przyjmuję do wiadomości, że BP Techem S.A. jest Administratorem podanych danych osobowych.
Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu kontakt. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania, a także usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (określane jako RODO), w celu informowania mnie o nowych produktach i promocjach. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania, a także usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych jest BP Techem S.A. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa