Produkty

Wysoka wytrzymałość pokryw i korpusów kompozytowych SSC

ikony-wytrzymalosc

Innowacyjny projekt i perfekcyjne wykonanie

Zastosowanie lekkich i wytrzymałych kompozytów pozwoliło na zaprojektowanie korpusu (kształt dzwonu) i pokrywy (kształt kratownicy) odpornych na naprężenia działające we wszystkich kierunkach.

Zastosowanie zawansowanej technologii wytwarzania oraz użycie najwyższej jakości komponentów, pozwoliło firmie SSC uzyskać finalny produkt, posiadający szereg unikalnych zalet.

Monolityczna konstrukcja

Zarówno pokrywa jak i korpus są monolitami. Wszystkie elementy składowe są trwale połączone ze sobą, a następnie zespolone żywicą kompozytową. Każda pokrywa kompozytowa i każdy korpus kompozytowy wytwarzany jest w ściśle kontrolowanym procesie produkcyjnym.

Pokrywy i korpusy kompozytowe SSC nie pękają, nie wypaczają się, nie mają odprysków, nie pęcznieją i nie zmieniają swych wymiarów pod wpływem temperatury. Korpusy i pokrywy SSC nie wykazują wad charakterystycznych dla pokryw i korpusów o innej konstrukcji i wykonanych z tradycyjnych materiałów.

 

 

Do pobrania Certyfikaty

Napisz do nas

*Wypełniając formularz zgadzam się na przetwarzanie podanych danych osobowych przez BP Techem S.A. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa oraz przyjmuję do wiadomości, że BP Techem S.A. jest Administratorem podanych bądź uzyskanych danych osobowych. Dane zebrane przez BP Techem S.A., będą przetwarzane w celu kontaktu, informowania o nowych produktach i promocjach oraz archiwalno – statystycznym. Mam prawo wglądu do treści swoich danych osobowych i ich poprawiania, zgodnie z obowiązującymi przepisami. Podanie danych jest dobrowolne.