Produkty

Wentylowane pokrywy kompozytowe SSC

ikony-wentylowanie

Skuteczna i efektywna wentylacja

Firma SSC jest jedynym na rynku producentem, który dysponuje technologią formowania otworów w pokrywach kompozytowych.

Pokrywy wentylowane stosowane są wszędzie tam, gdzie istnieje konieczność uwolnienia gromadzących się w systemach przesyłowych gazów, oparów cieczy i dymów.

Pokrywy wentylowane umożliwiają wydostawanie się gazów i oparów na zewnętrz systemu oraz umożliwiają jego wentylację. Skuteczność wentylacji zależy w znacznej mierze od ilości zastosowanych pokryw i ich rozmieszczenia w sieci.

 

Redukcja zagrożeń

Zastosowanie pokryw wentylowanych w kanałach przesyłowych znacznie redukuje zagrożenie wybuchu gazów palnych lub zatrucia gazami toksycznymi.

Pokrywy kompozytowe stosowane są z równym powodzeniem w sieciach wodnych i kanalizacyjnych. Przez otwory w pokrywach z powodzeniem może wydostać się na zewnątrz nadmiar wody lub ścieków, a pokrywa wentylowana (z otworami) pozostaje nienaruszona i nie zagraża jej „wystrzelenie” z sieci.

bespoke-con-edison-round-z-cieniem

 

 

Do pobrania Certyfikaty

Napisz do nas

*Wypełniając formularz zgadzam się na przetwarzanie podanych danych osobowych przez BP Techem S.A. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa oraz przyjmuję do wiadomości, że BP Techem S.A. jest Administratorem podanych bądź uzyskanych danych osobowych. Dane zebrane przez BP Techem S.A., będą przetwarzane w celu kontaktu, informowania o nowych produktach i promocjach oraz archiwalno – statystycznym. Mam prawo wglądu do treści swoich danych osobowych i ich poprawiania, zgodnie z obowiązującymi przepisami. Podanie danych jest dobrowolne.