Produkty

Wysoka szczelność pokryw kompozytowych SSC

ikony-parasolSkuteczny i trwały system szczelności w obu kierunkach.

Pokrywy i korpusy klasy C250 i D400 mogą być dostarczone również w wersji wodoszczelnej (uszczelką).

Pełną wodoszczelność zapewnia dwuwargowa uszczelka umieszczona w rowku wykonanym na powierzchni bocznej pokrywy i korek z uszczelką wkręcany w gniazdo zamka.

Podwójna rola uszczelki

Specjalnie zaprojektowana przez firmę SSC dwuwargowa uszczelka spełnia podwójną rolę. Podczas wkładania pokrywy w korpus, pierwsza warga uszczelki (dolna) usuwa potencjalne zanieczyszczenia z wewnętrznej ścianki korpusu, a druga warga (górna) zapewnia pełną wodoszczelność. We wnętrzu uszczelki znajduje się komora powietrzna zapewniająca prawidłowy kontakt (docisk ) uszczelki do korpusu jak i pokrywy.

Testy wodoszczelności

Zespół kompozytowy SSC pokrywa/korpus przeszedł pomyślnie wszystkie testy wodoszczelności. Jeden z testów, który zakończył się pomyślnie, polegał na umieszczeniu na pokrywie/uszczelce słupa wody o wysokości 50 mm i jednoczesnym poddaniu pokrywy obciążeniu 5 T. Nie odnotowano żadnego przecieku na uszczelce w miejscu uszczelnienia pokrywa/korpus jak i na uszczelce korka wkręconego w korpus zamka pokrywy.

d400-side-watertight-seal-cover

Do pobrania Certyfikaty

Napisz do nas

*Wypełniając formularz zgadzam się na przetwarzanie podanych danych osobowych przez BP Techem S.A. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa oraz przyjmuję do wiadomości, że BP Techem S.A. jest Administratorem podanych bądź uzyskanych danych osobowych. Dane zebrane przez BP Techem S.A., będą przetwarzane w celu kontaktu, informowania o nowych produktach i promocjach oraz archiwalno – statystycznym. Mam prawo wglądu do treści swoich danych osobowych i ich poprawiania, zgodnie z obowiązującymi przepisami. Podanie danych jest dobrowolne.