Produkty

Szeroka paleta kolorów pokryw i korpusów kompozytowych SSC

ikony-koloryMożliwość identyfikacji na podstawie koloru

Firma SSC może produkować kompozytowe pokrywy i korpusy w różnych kolorach. Okazuje się, że coraz więcej firm docenia ogromne znaczenie identyfikacji obszarów lub zawartości znajdującej się w komorach pod pokrywami o ściśle określonej barwie.

W przemyśle spożywczym stosowanie pokryw o różnych kolorach służy identyfikacji obszarów pod kątem stosowania środków czyszczących. Dla większości obszarów stężenie i właściwości detergentów stosowanych do mycia urządzeń i posadzek są ściśle określone.

 

Do pobrania Certyfikaty

Napisz do nas

*Wypełniając formularz zgadzam się na przetwarzanie podanych danych osobowych przez BP Techem S.A. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa oraz przyjmuję do wiadomości, że BP Techem S.A. jest Administratorem podanych bądź uzyskanych danych osobowych. Dane zebrane przez BP Techem S.A., będą przetwarzane w celu kontaktu, informowania o nowych produktach i promocjach oraz archiwalno – statystycznym. Mam prawo wglądu do treści swoich danych osobowych i ich poprawiania, zgodnie z obowiązującymi przepisami. Podanie danych jest dobrowolne.