Produkty

Wysoka przepuszczalność fal radiowych

ikony-fale50procBrak tłumienia fal radiowych.

Fale radiowe przenikają przez kompozytowe pokrywy i korpusy SSC bez żadnych przeszkód. Anteny systemów nadawczo/odbiorczych mogą być z powodzeniem zabudowane w korpusach kompozytowych SSC. Takie rozwiązanie eliminuje konieczność stosowania specjalnego okablowania i anten zewnętrznych.

Montaż anten nadawczo/odbiorczych w korpusach zwieńczeń kompozytowych SSC w sposób istotny zmniejsza czas i koszty instalacji systemów nadawczo/odbiorczych.

Wielu użytkowników zwieńczeń kompozytowych SSC korzysta z możliwości sygnalizacji i transmisji na odległość informacji o każdym nieuprawnionym otworzeniu pokrywy. Zastosowanie tego systemu w sposób istotny zwiększa bezpieczeństwo infrastruktury znajdującej się w komorach.

Do pobrania Certyfikaty

Napisz do nas

*Wypełniając formularz zgadzam się na przetwarzanie podanych danych osobowych przez BP Techem S.A. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa oraz przyjmuję do wiadomości, że BP Techem S.A. jest Administratorem podanych bądź uzyskanych danych osobowych. Dane zebrane przez BP Techem S.A., będą przetwarzane w celu kontaktu, informowania o nowych produktach i promocjach oraz archiwalno – statystycznym. Mam prawo wglądu do treści swoich danych osobowych i ich poprawiania, zgodnie z obowiązującymi przepisami. Podanie danych jest dobrowolne.