Produkty

Wysoka przepuszczalność fal radiowych

ikony-fale50procBrak tłumienia fal radiowych.

Fale radiowe przenikają przez kompozytowe pokrywy i korpusy SSC bez żadnych przeszkód. Anteny systemów nadawczo/odbiorczych mogą być z powodzeniem zabudowane w korpusach kompozytowych SSC. Takie rozwiązanie eliminuje konieczność stosowania specjalnego okablowania i anten zewnętrznych.

Montaż anten nadawczo/odbiorczych w korpusach zwieńczeń kompozytowych SSC w sposób istotny zmniejsza czas i koszty instalacji systemów nadawczo/odbiorczych.

Wielu użytkowników zwieńczeń kompozytowych SSC korzysta z możliwości sygnalizacji i transmisji na odległość informacji o każdym nieuprawnionym otworzeniu pokrywy. Zastosowanie tego systemu w sposób istotny zwiększa bezpieczeństwo infrastruktury znajdującej się w komorach.

Do pobrania Certyfikaty

Napisz do nas

*Wypełniając powyższy formularz wyrażam zgodę zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (określane jako RODO) na przetwarzanie podanych danych osobowych przez BP Techem S.A. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy oraz przyjmuję do wiadomości, że BP Techem S.A. jest Administratorem podanych danych osobowych.
Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu kontakt. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania, a także usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (określane jako RODO), w celu informowania mnie o nowych produktach i promocjach. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania, a także usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych jest BP Techem S.A. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa