Produkty

Pokrywy i korpusy kompozytowe

cr-90-with-dip-cap

 bm-8080-venteddm6-22

 

 

Pokrywy kompozytowe oferują korzyści niedostępne dla pokryw wykonanych z tradycyjnych materiałów.

Pokrywy i korpusy kompozytowe firmy SSC są certyfikowane przez zewnętrzną jednostkę notyfikacyjną Lloyds British i spełniają wymagania normy europejskiej EN124-5:2015-07.

Jeśli potrzebne jest zwieńczenie włazu gwarantujące wysoką wytrzymałość, bezpieczeństwo, pełną szczelność, umożliwiające monitorowanie zasobów podziemnych za pomocą fal radiowych i itd., należy zdecydowanie skontaktować się z nami.

Firma SSC oferuje 5-letnią gwarancję na pokrywy i ramy kompozytowe (patrz warunki gwarancji).

Od 2010 roku firma BP Techem SA , jako wyłączny dystrybutor na terenie Polski, oferuje kompozytowe pokrywy i korpusy włazów kanałowych firmy Structural Science Composites Limited.


Do pobrania Certyfikaty

Napisz do nas

*Wypełniając powyższy formularz wyrażam zgodę zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (określane jako RODO) na przetwarzanie podanych danych osobowych przez BP Techem S.A. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy oraz przyjmuję do wiadomości, że BP Techem S.A. jest Administratorem podanych danych osobowych.
Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu kontakt. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania, a także usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (określane jako RODO), w celu informowania mnie o nowych produktach i promocjach. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania, a także usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych jest BP Techem S.A. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa