Produkty

Pokrywy i korpusy kompozytowe

cr-90-with-dip-cap

 bm-8080-venteddm6-22

 

 

Pokrywy kompozytowe oferują korzyści niedostępne dla pokryw wykonanych z tradycyjnych materiałów.

Pokrywy i korpusy kompozytowe firmy SSC są certyfikowane przez zewnętrzną jednostkę notyfikacyjną Lloyds British i spełniają wymagania normy europejskiej EN124-5:2015-07.

Jeśli potrzebne jest zwieńczenie włazu gwarantujące wysoką wytrzymałość, bezpieczeństwo, pełną szczelność, umożliwiające monitorowanie zasobów podziemnych za pomocą fal radiowych i itd., należy zdecydowanie skontaktować się z nami.

Firma SSC oferuje 15-letnią gwarancję na pokrywy i ramy kompozytowe (patrz warunki gwarancji).

Od 2010 roku firma BP Techem SA , jako wyłączny dystrybutor na terenie Polski, oferuje kompozytowe pokrywy i korpusy włazów kanałowych firmy Structural Science Composites Limited.


Do pobrania Certyfikaty

Napisz do nas

*Wypełniając formularz zgadzam się na przetwarzanie podanych danych osobowych przez BP Techem S.A. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa oraz przyjmuję do wiadomości, że BP Techem S.A. jest Administratorem podanych bądź uzyskanych danych osobowych. Dane zebrane przez BP Techem S.A., będą przetwarzane w celu kontaktu, informowania o nowych produktach i promocjach oraz archiwalno – statystycznym. Mam prawo wglądu do treści swoich danych osobowych i ich poprawiania, zgodnie z obowiązującymi przepisami. Podanie danych jest dobrowolne.