Produkty

Pokrywy i korpusy - klasa C250

Pokrywy i korpusy klasy C250 stosowane są m.in. w komorach ciepłowniczych oraz na stacjach dystrybucji paliw. Są to produkty odporne na paliwa. Zamek w pokrywie uniemożliwia dostęp osób niepowołanych, a centralnie umieszczony
w pokrywie korek i uszczelka zapewniają pełną wodoszczelność. Z uwagi na fakt, że pokrywy kompozytowe są lekkie, podnoszący je pracownicy nie są narażeni na urazy kręgosłupa.

Właściwości:

 • Pokrywy certyfikowane przez zewnętrzną firmę notyfikacyjną Lloyds British spełniają wymagania normy europejskiej EN124:1994.
 • Dopuszczalne obciążenie jest zgodne z wymaganiami normy europejskiej EN124:1994 klasa C250.
 • Zaawansowana struktura kompozytowa z włókna szklanego i żywicy.
 • Nie ulegają korozji.
 • Odporność chemiczna: wszystkie składniki są odporne na działanie oleju napędowego, benzyny, soli, wody i ich mieszanin.
 • Nie przewodzą prądu elektrycznego, rezystancja wynosi 1 x 1013. Pokrywy kompozytowe SSC podłączone do napięcia wysokości 80000 V zachowały swoje właściwości izolacyjne.
 • Antypoślizgowość (współczynnik tarcia większy od 0,6), nawet gdy są wypolerowane i mokre.
 • Właściwości palne: wszystkie składniki nie podtrzymują spalania i nie produkują szkodliwych związków chemicznych.
 • Możliwość instalacji systemów zamykających/zabezpieczających.
 • Twardość powierzchniowa bieżnika - 9 w skali Mohsa.
 • Kanały odpływowe w bieżniku spełniają wymaganianormy europejskiej EN124:1994.
 • Wszystkie pokrywy umożliwiają prowadzenie monitoringu telemetrycznego (prosimy pytać o szczegóły).

Do pobrania Certyfikaty

Napisz do nas

*Wypełniając powyższy formularz wyrażam zgodę zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (określane jako RODO) na przetwarzanie podanych danych osobowych przez BP Techem S.A. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy oraz przyjmuję do wiadomości, że BP Techem S.A. jest Administratorem podanych danych osobowych.
Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu kontakt. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania, a także usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (określane jako RODO), w celu informowania mnie o nowych produktach i promocjach. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania, a także usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych jest BP Techem S.A. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa