Produkty

O firmie

Structural Science Composites Ltd (SSC)

Firma SSC została założona w 2005 roku. Bazując na opatentowanej technologii THRUBEAM, firma SSC opracowała szeroką ofertę pokryw przeznaczonych dla obszarów o dużym natężeniu ruchu pojazdów samochodowych (D400), stacji dystrybucji paliw i obszarów o spowolnionym ruchu pojazdów (C250) oraz do obszarów pieszych (B125).

Inne przykłady wykorzystania zwieńczeń kompozytowych SSC to: sygnalizacja świetlna, oświetlenie dróg, telekomunikacja, telewizja kablowa, telewizja przemysłowa, komory z zaworami i studzienki mediów komunalnych.


Techem.  Produkty Bezpieczeństwa Pracy

Jesteśmy dystrybutorem marki SSC od 2010 roku. Oferujemy szeroki wybór produktów wspomagających bezpieczeństwo w pracy. 
Stale poszerzamy asortyment aby być w stanie zaopatrywać naszych klientów w sposób kompleksowy.

ikony-swiatloInnowacyjne rozwiązania

Stawiamy na innowacyjne produkty. Dostarczamy rozwiązania, które gwarantują zwiększenie bezpieczeństwa przy zachowaniu efektywności kosztowej, a także ułatwiają codzienna pracę.

 

 

ikony-kartkaKompleksowa oferta

Obecnie w naszej ofercie znajdują się znaki bezpieczeństwa i BHP, taśmy antypoślizgowe i ostrzegawcze, detektory, bariery elastyczne, pokrywy kompozytowe i wiele innych produktów.
Dzięki temu jesteśmy jedną z niewielu firm, która jest w stanie kompleksowo zaopatrzyć klientów, zapewniając tym samym komfort i niezawodną obsługę. 

 

 ikony-kolaDoświadczenie w produkcji

Od ponad 25 lat zajmujemy się produkcją i dystrybucją znaków bezpieczeństwa. Dzięki jasno określonym celom, jakości produktów i partnerskim relacjom z klientami, od lat utrzymujemy się w czołówce producentów w tym segmencie. Prowadzimy sprzedaż bezpośrednią /e-sklep/, a także przez dystrybutorów. 

 

ikony-pokrywySzeroka sieć partnerów zagranicznych

Część produktów znajdujących się w naszej ofercie jest dostarczana przez naszych zagranicznych partnerów. Poza firma Crowcon dystrybuujemy produkty takich marek jak: A-Safe,. SSC czy Brady. 

 

 

ikony-ludzikiKlienci

Wśród naszych klientów znajdują się największe firmy, które doceniają jakość i niezawodność naszych produktów i obsługi. Należą do nich m.in. Volkswagen, Amcor, IKEA, Imperial Tobacco, Grupa Azoty czy Unilever.

 

 

Jesteśmy częścią BP Techem S.A. polskiej spółki, która od 1990 r. dostarcza specjalistyczne produkty i usługi do firm z branży przemysłowej. 
W jej ramach funkcjonuje 8 działów: Systemy Sprężonego Powietrza i Próżni,  Uszczelnienia, Materiały ścierne, Oleje i smary, Produkty Bezpieczeństwa Pracy, Systemy Analityczne, Systemy Wycieraczek, oraz Logistyka i Magazynowanie. Firma zatrudnia ponad 130 osób i sprzedaje swoje produkty w 19 krajach. Kapitał założycielski wynosi 16,61 mln zł.


Chcesz wiedzieć więcej o naszej firmie? Zajrzyj na www.Techem.com.pl

    Do pobrania Certyfikaty

    Napisz do nas

    *Wypełniając powyższy formularz wyrażam zgodę zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (określane jako RODO) na przetwarzanie podanych danych osobowych przez BP Techem S.A. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy oraz przyjmuję do wiadomości, że BP Techem S.A. jest Administratorem podanych danych osobowych.
    Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu kontakt. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania, a także usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (określane jako RODO), w celu informowania mnie o nowych produktach i promocjach. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania, a także usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych jest BP Techem S.A. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa