Produkty

Pokrywy i korpusy kompozytowe SSC bezwartościowe dla złodziei

ikony-zlodziej-50procPokrywy kompozytowe bezwartościowe dla złodziei

Kradzieże pokryw żeliwnych i stalowych są prawdziwą zmorą dla ich właścicieli. Niejednokrotnie łupem złodziei padają również zabudowane w gruncie metalowe korpusy. Mamy wówczas do czynienia z ponownymi pełnymi kosztami zabudowy włazu kanałowego.

Zastąpienie pokryw metalowych pokrywami betonowymi, w niewielkim stopniu utrudnia złodziejom życie. Złodzieje złomu doskonale wiedzą, że pokrywa betonowa skrywa wewnątrz konstrukcję stalową, której wydobycie na światło dzienne nie sprawia żadnego problemu.

Pokrywy z kompozytu szklanego

Wszystkie pokrywy i korpusy SSC w klasie C250 i D400 są wykonane z kompozytu szklanego, który dla punktów skupu złomu jest bezwartościowy, a zatem też nie jest obiektem pożądania dla „złomiarzy”.

structure-2-

Do pobrania Certyfikaty

Napisz do nas

*Wypełniając formularz zgadzam się na przetwarzanie podanych danych osobowych przez BP Techem S.A. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa oraz przyjmuję do wiadomości, że BP Techem S.A. jest Administratorem podanych bądź uzyskanych danych osobowych. Dane zebrane przez BP Techem S.A., będą przetwarzane w celu kontaktu, informowania o nowych produktach i promocjach oraz archiwalno – statystycznym. Mam prawo wglądu do treści swoich danych osobowych i ich poprawiania, zgodnie z obowiązującymi przepisami. Podanie danych jest dobrowolne.