Produkty

Wysoka odporność na korozję pokryw i korpusów kompozytowych SSC

ikony-korozjaOdporne na korozję w każdych warunkach

Pokrywy i korpusy kompozytowe SSC są odporne na wzrosty i spadki temperatur. Nie korodują w kontakcie z wodą, solą oraz innymi związkami chemicznymi.

Nie rdzewieją

Pokrywy kompozytowe nie pokrywają się rdzą, nie zmieniają koloru oraz nie reagują z innymi materiałami znajdującymi się w ich pobliżu. Są odporne na wszystkie środki chemiczne stosowane w zimie do rozmrażania jezdni dróg.

Nie powodują korozji innych elementów

Pokrywy kompozytowe SSC wykazują się efektywną obojętnością we wszystkich przewidywalnych środowiskach. Nie korodują oraz nie przyczyniają się do korozji innych elementów infrastruktury.

bez-tytulu

Do pobrania Certyfikaty

Napisz do nas

*Wypełniając formularz zgadzam się na przetwarzanie podanych danych osobowych przez BP Techem S.A. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa oraz przyjmuję do wiadomości, że BP Techem S.A. jest Administratorem podanych bądź uzyskanych danych osobowych. Dane zebrane przez BP Techem S.A., będą przetwarzane w celu kontaktu, informowania o nowych produktach i promocjach oraz archiwalno – statystycznym. Mam prawo wglądu do treści swoich danych osobowych i ich poprawiania, zgodnie z obowiązującymi przepisami. Podanie danych jest dobrowolne.