Produkty

Wysoka odporność na korozję pokryw i korpusów kompozytowych SSC

ikony-korozjaOdporne na korozję w każdych warunkach

Pokrywy i korpusy kompozytowe SSC są odporne na wzrosty i spadki temperatur. Nie korodują w kontakcie z wodą, solą oraz innymi związkami chemicznymi.

Nie rdzewieją

Pokrywy kompozytowe nie pokrywają się rdzą, nie zmieniają koloru oraz nie reagują z innymi materiałami znajdującymi się w ich pobliżu. Są odporne na wszystkie środki chemiczne stosowane w zimie do rozmrażania jezdni dróg.

Nie powodują korozji innych elementów

Pokrywy kompozytowe SSC wykazują się efektywną obojętnością we wszystkich przewidywalnych środowiskach. Nie korodują oraz nie przyczyniają się do korozji innych elementów infrastruktury.

bez-tytulu

Do pobrania Certyfikaty

Napisz do nas

*Wypełniając powyższy formularz wyrażam zgodę zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (określane jako RODO) na przetwarzanie podanych danych osobowych przez BP Techem S.A. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy oraz przyjmuję do wiadomości, że BP Techem S.A. jest Administratorem podanych danych osobowych.
Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu kontakt. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania, a także usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (określane jako RODO), w celu informowania mnie o nowych produktach i promocjach. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania, a także usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych jest BP Techem S.A. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa