Produkty

Niska waga pokryw i korpusów kompozytowych SSC

ikony-lekkosc50procŁatwe i bezpieczne podnoszenie pokryw kompozytowych SSC

Pokrywy kompozytowe SSC są 4-krotnie lżejsze od pokryw betonowych i 3 – krotnie lżejsze od pokryw stalowych / żeliwnych i jednocześnie spełniają wszystkie wymagania normy PN-EN 124, w klasie D400. Pokrywę kompozytową SSC z łatwością można wyjąć z ramy i umieścić w innym miejscu.

Łatwy montaż

Niska waga korpusów kompozytowych SSC, zdecydowanie ułatwia ich montaż w miejscu zabudowy. Lekkie korpusy kompozytowe nie mają tendencji do zapadania się w zaprawach betonowych podczas montażu na komorach.

 

Pokrywy kompozytowe SSC:

 1. Jeden pracownik, bez narażania się na jakiekolwiek urazy fizyczne, jest w stanie unieść i wyjąć pokrywę z korpusu. Dzięki specjalnemu kluczowi i zamkowi, otworzenie i wyjęcie pokrywy z korpusu nawet w warunkach zimowych nie stanowi żadnego problemu.
 2. W pokrywie zabudowany jest zamek wykonany ze stali nierdzewnej. Konstrukcja zamka eliminuje możliwość jego zacięcia i uniemożliwienia dostępu do komory. Dostęp do zamka chroniony jest zaślepką gwintowaną wykonaną z tworzywa sztucznego.
 3. W pokrywie i korpusie mogą zostać zabudowane czujnika sygnalizujące otwarcie włazu przez nieuprawnione osoby.

r76-1-5-removal-sequenceWyjęcie pokrywy z korpusu:

 1. Odkręcić zaślepkę gwintowaną zamka.
 2. Wsunąć koniec klucza w otwór zamka i przekręcić klucz o 90°.
 3. Odciągnąć ręką dźwignię do dołu, aż do jej zetknięcia z podłożem.
 4. Naciskać nogą na dźwignię do chwili ukazania się uszczelki na pokrywie.
 5. Odchylić dźwignię do jej pierwotnego położenia i zablokować na trzpieniu klucza.
 6. Pochylić klucz do siebie. Wysunąć pokrywę z korpusu.

Umieszczenie pokrywy w korpusie:

 1. Wsunąć koniec klucza w otwór zamka.
 2. Unieść pokrywę za pomocą klucza i jednocześnie pomagając sobie nogą, umieścić rygiel pokrywy w jednym z czterech wpustów na korpusie.
 3. Stanąć na pokrywie, umożliwiając właściwe ułożenie się uszczelki.
 4. Zamknąć pokrywę obracając klucz o 90°.
 5. Wyjąć klucz.
 6. Wkręcić zaślepkę w gniazdo zamka.
Do pobrania Certyfikaty

Napisz do nas

*Wypełniając powyższy formularz wyrażam zgodę zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (określane jako RODO) na przetwarzanie podanych danych osobowych przez BP Techem S.A. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy oraz przyjmuję do wiadomości, że BP Techem S.A. jest Administratorem podanych danych osobowych.
Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu kontakt. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania, a także usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (określane jako RODO), w celu informowania mnie o nowych produktach i promocjach. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania, a także usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych jest BP Techem S.A. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa