Produkty

Konstrukcje pokryw i korpusów SSC

Zastosowanie lekkich i wytrzymałych kompozytów pozwoliło na zaprojektowanie korpusu (kształt dzwonu / rury) i pokrywy (kształt kratownicy) odpornych na naprężenia działające we wszystkich kierunkach. Korpusy i pokrywy SSC nie wykazują wad charakterystycznych dla pokryw i korpusów o innej konstrukcji i wykonanych z tradycyjnych materiałów.

Wprowadzenie szeregu nowatorskich rozwiązań konstrukcyjnych, zastosowanie zawansowanej technologii wytwarzania oraz użycie najwyższej jakości komponentów, pozwoliło firmie SSC uzyskać finalny produkt, posiadający szereg unikalnych zalet:konstrukcja-zdj-1konstrukcja-zdj-2konstrukcja-zdj-3

Do pobrania Certyfikaty

Napisz do nas

*Wypełniając formularz zgadzam się na przetwarzanie podanych danych osobowych przez BP Techem S.A. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa oraz przyjmuję do wiadomości, że BP Techem S.A. jest Administratorem podanych bądź uzyskanych danych osobowych. Dane zebrane przez BP Techem S.A., będą przetwarzane w celu kontaktu, informowania o nowych produktach i promocjach oraz archiwalno – statystycznym. Mam prawo wglądu do treści swoich danych osobowych i ich poprawiania, zgodnie z obowiązującymi przepisami. Podanie danych jest dobrowolne.