Produkty

Pokrywy i korpusy kompozytowe SSC bezwartościowe dla złodziei

ikony-zlodziej-50procPokrywy kompozytowe bezwartościowe dla złodziei

Kradzieże pokryw żeliwnych i stalowych są prawdziwą zmorą dla ich właścicieli. Niejednokrotnie łupem złodziei padają również zabudowane w gruncie metalowe korpusy. Mamy wówczas do czynienia z ponownymi pełnymi kosztami zabudowy włazu kanałowego.

Zastąpienie pokryw metalowych pokrywami betonowymi, w niewielkim stopniu utrudnia złodziejom życie. Złodzieje złomu doskonale wiedzą, że pokrywa betonowa skrywa wewnątrz konstrukcję stalową, której wydobycie na światło dzienne nie sprawia żadnego problemu.

Pokrywy z kompozytu szklanego

Wszystkie pokrywy i korpusy SSC w klasie C250 i D400 są wykonane z kompozytu szklanego, który dla punktów skupu złomu jest bezwartościowy, a zatem też nie jest obiektem pożądania dla „złomiarzy”.

structure-2-

Do pobrania Certyfikaty

Napisz do nas

*Wypełniając powyższy formularz wyrażam zgodę zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (określane jako RODO) na przetwarzanie podanych danych osobowych przez BP Techem S.A. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy oraz przyjmuję do wiadomości, że BP Techem S.A. jest Administratorem podanych danych osobowych.
Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu kontakt. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania, a także usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (określane jako RODO), w celu informowania mnie o nowych produktach i promocjach. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania, a także usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych jest BP Techem S.A. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa