Produkty

Mechanizmy zabezpieczające w pokrywach kompozytowych SSC

ikony-bezpieczenstwo

Skuteczne zabezpieczenie dostępu do komór

We wszystkich pokrywach SSC mogą być zamontowane mechanizmy zamykające.

Pokrywy zamykane na klucz znacznie redukują zagrożenie kradzieżą chronionego przez nie mienia jak i skutecznie chronią przed aktami wandalizmu.

W pokrywach SSC montowanych jest kilka odmian mechanizmów zamykających. Z przyjemnością doradzimy Państwu, która odmiana będzie dla Was najodpowiedniejsza.

Pokrywy grupy B125 wyposażone są w mechanizm zamykający tak zaprojektowany, aby pokrywa zamykała się automatycznie po umieszczeniu i dociśnięciu jej do ramy.

 

klucz1klucz2

klucz3klucz4

 

 

 

 

 

Pokrywy grupy C250 i D400 wyposażone są mechanizm zamykający, który otwierany jest specjalnym kluczem, pełniącym dwie funkcje. Można nim otworzyć lub zamknąć pokrywę. Za pomocą klucza można również podnieść pokrywę, przesunąć ją oraz umieścić z powrotem w ramie. Wszystkie czynności może wykonać jedna osoba bez większego wysiłku, nawet w trudnych warunkach zimowych.

 

klucza-1klucza-2klucza-3klucza-4

 

 

 

 

 

 Ponadto, mechanizmy zamykające stosowane w pokrywach SSC zostały zaprojektowane w ten sposób, aby wyjęcie klucza z otworu zamka było możliwe tylko wtedy, gdy rygiel zamka znajduje się w zamkniętej pozycji.

Specjalny kształt pokryw i korpusów uniemożliwia ich obrót względem siebie. Takie rozwiązanie konstrukcyjne eliminuje zjawisko „klawiszowania” pokryw oraz zapobiega „wyrwaniu” pokrywy z korpusu przez obciążenia skręcające, tj. obciążenia występujące poza osiami symetrii pokrywy, a więc obciążenia występujące najczęściej. Zastosowanie zamka i rygla dodatkowo zabezpiecza pokrywę przed jej wypadnięciem z korpusu.

Do pobrania Certyfikaty

Napisz do nas

*Wypełniając formularz zgadzam się na przetwarzanie podanych danych osobowych przez BP Techem S.A. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa oraz przyjmuję do wiadomości, że BP Techem S.A. jest Administratorem podanych bądź uzyskanych danych osobowych. Dane zebrane przez BP Techem S.A., będą przetwarzane w celu kontaktu, informowania o nowych produktach i promocjach oraz archiwalno – statystycznym. Mam prawo wglądu do treści swoich danych osobowych i ich poprawiania, zgodnie z obowiązującymi przepisami. Podanie danych jest dobrowolne.