Produkty

Mechanizmy zabezpieczające w pokrywach kompozytowych SSC

ikony-bezpieczenstwo

Skuteczne zabezpieczenie dostępu do komór

We wszystkich pokrywach SSC mogą być zamontowane mechanizmy zamykające.

Pokrywy zamykane na klucz znacznie redukują zagrożenie kradzieżą chronionego przez nie mienia jak i skutecznie chronią przed aktami wandalizmu.

W pokrywach SSC montowanych jest kilka odmian mechanizmów zamykających. Z przyjemnością doradzimy Państwu, która odmiana będzie dla Was najodpowiedniejsza.

Pokrywy grupy B125 wyposażone są w mechanizm zamykający tak zaprojektowany, aby pokrywa zamykała się automatycznie po umieszczeniu i dociśnięciu jej do ramy.

 

klucz1klucz2

klucz3klucz4

 

 

 

 

 

Pokrywy grupy C250 i D400 wyposażone są mechanizm zamykający, który otwierany jest specjalnym kluczem, pełniącym dwie funkcje. Można nim otworzyć lub zamknąć pokrywę. Za pomocą klucza można również podnieść pokrywę, przesunąć ją oraz umieścić z powrotem w ramie. Wszystkie czynności może wykonać jedna osoba bez większego wysiłku, nawet w trudnych warunkach zimowych.

 

klucza-1klucza-2klucza-3klucza-4

 

 

 

 

 

 Ponadto, mechanizmy zamykające stosowane w pokrywach SSC zostały zaprojektowane w ten sposób, aby wyjęcie klucza z otworu zamka było możliwe tylko wtedy, gdy rygiel zamka znajduje się w zamkniętej pozycji.

Specjalny kształt pokryw i korpusów uniemożliwia ich obrót względem siebie. Takie rozwiązanie konstrukcyjne eliminuje zjawisko „klawiszowania” pokryw oraz zapobiega „wyrwaniu” pokrywy z korpusu przez obciążenia skręcające, tj. obciążenia występujące poza osiami symetrii pokrywy, a więc obciążenia występujące najczęściej. Zastosowanie zamka i rygla dodatkowo zabezpiecza pokrywę przed jej wypadnięciem z korpusu.

Do pobrania Certyfikaty

Napisz do nas

*Wypełniając powyższy formularz wyrażam zgodę zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (określane jako RODO) na przetwarzanie podanych danych osobowych przez BP Techem S.A. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy oraz przyjmuję do wiadomości, że BP Techem S.A. jest Administratorem podanych danych osobowych.
Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu kontakt. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania, a także usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (określane jako RODO), w celu informowania mnie o nowych produktach i promocjach. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania, a także usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych jest BP Techem S.A. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa